Vacature buitensport instructeur - oproepbasis

Kom jij ons team versterken?
14 March 2023

Ben jij een enthousiast buitenmens en sta je graag voor een groep? Dan zijn wij voor ons team van oproepkrachten op zoek naar jou! Als instructeur bij Copini Buitensport is jouw werkdag nooit hetzelfde: er is veel variatie in groepen, buitensportactiviteiten en werktijden. We vragen van jou dus heel wat flexibiliteit.

En dat is nog niet alles... jij bent namelijk ook:

- Energiek en hulpvaardig

- Leergierig

- 16 jaar of ouder

- Representatief en gastvrij


Wat mag jij van ons verwachten?

- Passend salaris bij je leeftijd en ervaring

- Dat de koffie/thee altijd voor je klaar staat

- Vriendelijke & vrolijke deelnemers. Omdat ze met jou een fantastisch buitenavontuur beleven :)

- Gezellige (en een paar gekke ;-)) collega’s

- Jaarlijks knallend personeelsfeest

Sollicitatie

Stuur je cv en korte motivatie uiterlijk 22 maart 2023 naar info@copinibuitensport.nl. Voor eventuele vragen kun je telefonisch contact opnemen met Nynke de Jong via: 058 203 80 52.


Kennismakingsgesprekken staan gepland op maandag(avond) 27 maart 2023 en bij een positieve uitkomst daarvan word je op zondag 2 april aanstaande op onze instructeurs-dag verwacht. De instructeurs-dag staat in het teken van kennis en ervaring delen, ook is het de aftrap van het nieuwe buitensport seizoen.